TÜL JALUZİ PERDE

Tül Jaluzi perde bu güne kadar tasarlanmış en dekoratif, zarif ve kullanışlı perdedir. İki tül arasına yerleştirilmiş kumaş dilimleri sayesinde hassas bir ışık kontrolü yapılabildiği gibi, kapandığında da kullanıcıya tam bir örtücülük sağlar. Dolayısı ile tül jaluzi perde hem tül, hem de güneşlik olarak kullanılabilmektedir. Tül jaluzi perdeler güneşin zararlı ışınlarını kapalı durumda iken 98%, açık durumda ise 63% engellemektedir. Tül Jaluzi perde renk koleksiyonu, tüm zevklere hitap eden modaya uygun şık ve renkli bir görünümüne sahiptir.

Permisan Perde Ürün bileşimi: Özel lux polyesterden mamul olup % 100 Amerikan malıdır.
Permisan Perde Manuel yada uzaktan/duvardan switch kumandalı motorlu
Permisan Perde Perde ölçü limiti: Max.En: 3 mt - Max.boy: 4 mt.
Permisan Perde Tül jaluzi Ürün Temizliği: Ultrasonik temizleme ile en düşük devirde elektrikli süpürge ile leke olması durumunda hafif sabunlu bez ile zedelemeden silinerek yapılır.

Permisan Perde

ÜRETİM:
Tül Jaluzi top boyları genellikle 4 mt’dir.Bazı özel renklerinde top boyları yaklaşık 22 mt’dir. Tül jaluzi perde kumaşı istenilen ölçüde yüksek frekansta kesilir.Özel tüp boruya sarılarak,alt çıtası takılır.Kontrol bölümünde perde kutusu ve mekanizması takılarak kontrol edilir.Daha sonra montaj için paketlenir.

Tül Jaluzi Çalışma Alanı: Küçük ölçülerde 9 cm x 10 cm, Büyük ölçülerde 13 cm x 15 cm perde yuva boşluğu yeterlidir.

Ürün Temizliği: Ultrasonik temizleme ile en düşük devirde elektrikli süpürge ile leke olması durumunda hafif sabunlu bez ile zedelemeden silinerek yapılır. Kuru temizleme yapılabilir. Eğer kullanılan kumaş Amerikan Comfortex ise perde 5-6 defa yıkanabilir. Uzakdouğu ürünlerde yıkama işlemi yapılamaz.

TÜL JALUZİ MANUEL TEKNİK GÖSTERİMİ

TÜL JALUZİ MOTORLU TEKNİK GÖSTERİMİ

TÜL JALUZİ PERDE KUMAŞLARI