PROJEKSİYON PERDESİ

Bir projeksiyon perdesi yansıtılan görüntüyü aşırı kontrastlanmaya ve dekolarizasyona maruz bırakmadan gerçeğe en yakın şekilde oluşturmak görevindedir. Işık dağılımını minimumu indirmek için berrak beyaz perdeler, ve endüstriyel materyal olarak etkinliği kabul edilmiş titanyum dioksit sıklıkla uygulanır.

Projeksiyon perdesi; storlu projeksiyon perdesi,yaylı stor mekanizmalı projeksiyon perdesi,motorlu düğmeli projeksiyon perdesi,kutulu projeksiyon perdesi, motorlu uzaktan kumandalı projeksiyon perdesi olarak üretilmektedir.

Storlu Projeksiyon Perdesi Mekanizması: Storlu projeksiyon perdesi mekanizması; beyaz boyalı alüminyum kasa, alüminyum boru, yaylı mekanizma, yan kapaklar ve beyaz boyalı alüminyum etek çıtasından oluşmaktadır.

Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi Mekanizması: Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi mekanizması; beyaz boyalı alüminyum kasa, çeşitli marka seçeneklerinde tüp motor, alüminyum boru, yan kapaklar ve beyaz boyalı alüminyum etek çıtasından oluşmaktadır.

Özel projeksiyon kumaşımız eni 500 cm dir. Storlu Projeksiyon Perdesi ve Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi bu standartlar dışında özel ölçülerde imal edilebilmektedir. Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi imalat ölçüleri istenilen genişlikte ve yükseklikte olabilir. Projeksiyon Perdesi Kumaşının imal edilebildiği maksimum genişliğe kadar imalat yapılabilir.

PROJEKSİYON PERDE KUMAŞI:Projeksiyon perdesi kumaşı çeşitli ülkelerden ithal edilmektedir. Değişik renk ve dokularda projeksiyon kumaşı bulmak mümkündür. Fakat projeksiyon perdesinin tam anlamıyla verimli olarak kullanılabilmesi için, projeksiyon perdesinde kullanılacak kumaşın üst düzey kalitede olması gerekmektedir. Bu durum projeksiyon perdelerinin aralarındaki fiyat farklılıklarından da anlaşılabilir.Permisan Perde olarak Fransız Hexcell projeksiyon kumaşını kullanmaktayız.

PROJEKSİYON PERDE ÇEŞİTLERİ:

Permisan Perde Standart Projeksiyon Perdesi: Yaylı bir kontrol mekanizması ile denetlenen ve çalışmadığı durumlarda kutu içine gizlenen perdelerdir.Duvara veya tavana monte edilebilir.
Permisan Perde Sabit Projeksiyon Perdesi: Bu sistemlerde perde doğrudan duvarın üzerinde sabit bir konumda montajlanmıştır. Duvara kurulan profile kumaş yapıştırılır.Daha çok sinema salonlarında uygulanır.
Permisan Perde Motorlu Projeksiyon Perdesi: Özel bir boru içine yerleştirilen motor perdenin kutu içinde hareket etmesini sağlar.Duvar butonlu yada uzaktan kumanda seçeneği mevcuttur.
Permisan Perde Salon Projeksiyon Perdesi: Büyük konferans salonlarında kongre merkezlerinde sinema salonların da tercih edilirler. Kurulumu büyük bir özveri ve profesyonellik ister. Motorlu sistemlerdir ve uzaktan kumanda ile kontrol edilirler.
Permisan Perde Ev Sineması Projeksiyon Perdesi: Evlerde kullanılan spesifik sistemlerdir. Müşteri opsiyonlarına göre kurulum detayları şekillene bilir.
Permisan Perde Özel Projeksiyon Perdesi: Özel Perlux Tube Sistem sayesinde çok büyük ebatlarda projeksiyon perde uygulamamız mevcuttur.Özel perdeleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.