LAGUNE SİSTEMİ

Hava şartlarına rağmen, zamanımızı olabildiğince dışarıda geçirmeye çalışıyoruz. Çoğu durumda bahçe, evleriyle bağlantılı ekstra bir yaşam alanı yaratmayı tercih eden insanlar ile beraber oturma odamızın bir uzantısı haline gelmiştir. Hepimiz, dışarının keyfini konforlu bir şekilde çıkarmak için daha fazla zaman istiyoruz. Bunu mümkün kılmak için, Permisan Sağlıklı Dış Mekan Konseptini geliştirdi. Evinizin konforu artık şık ve konforlu bir teras kaplamasıyla bahçenize kadar yayılabilir.

Permisan Sağlıklı Dış Mekan Konsepti üç çeşit konfor sunmayı hedefler:

Permisan Perde Fiziksel konfor: Rüzgar ve yağmura karşı korumalı, bol hava ikmali
Permisan Perde Termal konfor: Güneş koruması ve fazla ısınma ve soğumanın engellenmesi
Permisan Perde Görsel konfor: Çevreyle maksimum temas için yeterli derecede transparanlık

Permisan, güneş kırıcı stor perdeler konusunda yılların tecrübesine sahip, ve artık dış eklentileri bir üst seviyeye taşımaya hazır. Teknolojinin imkanları ve yenilikçi ürünler sayesinde, artık bahçenizin tadını sonbaharda da ilkbahardaki gibi çıkarabilirsiniz.

YENİ : Lagune® Kiriş modülü & Işık modülü
Pek çok çeşit tamamlayıcı özelliği entegre ederek Lagune sisteminin keyfini sabahtan akşama kadar çıkarabilirsiniz. Bu özellikler, LED ışıklandırma, ısıtma ve sesi (aşağıya bkz.) kapsamaktadır. Bu ekstra alan baharın ilk gün doğumundan yazın kavurucu ayları, hatta soğuk sonbahar ve kış günleri boyunca kullanılabilir.

Permisan Perde Lagune® KİRİŞ: Tamamlayıcı dizayn kirişi
Permisan Perde LaguneR ISITMA: Dizayn kirişine entegre
Permisan Perde LaguneR SES: Dizayn kirişine entegre
Permisan Perde Lagune® IŞIK: Rooffix’in yan kirişlerine entegre LED ışıklandırma
Işıklandırma, ısıtma ve hoparlörler Lagune avlu çatısına kolayca entegre edilebilir.

Lagune® ile Sağlıklı Dış Mekan Konseptinizin farkına varın
Permisan Perde Permisan'ın ürettiği bu teras kaplaması, hava durumuna bağlı olarak açılıp kapanabilen entegre Fixscreen teknolojisiyle beraber patentli bir alüminyum yapıdır. Güneş perdesi, tamamen yapıya entegre olarak, tek ve estetik bir bütün oluşturmaktadır. Modüler yapısı, ürünün daha sonraları gerekli olduğunda geliştirilmesini kolaylaştırır.
Permisan Perde Rakipsiz kumaş gergisi ile kombine edilmiş Permisan Fixscreen teknolojisi, yağmurun gizli su kanalları ile kumaş üzerinden akıp gitmesini sağlar. Stor perde tam olarak açılmamış olsa bile, herhangi bir yağmur suyu bu entegre kanallar vasıtasıyla akıp gider.
Permisan Perde Permisan, son ayrıntılara kaydadeğer bir önem vermiştir. Mesela bağlayıcı ve tutturucular aslen görünmezdir, tüm elektrik kabloları gizlenebilir ve hatta altlıklar dahi görülmeyecek hale getirilebilir.
Permisan Perde Yüksek kalite malzemeler ve akıllı tasarım vasıtasıyla sistemin maksimum dayanıklılığı garantilenmiş ve böylece minimum bakım ihtiyacı sağlanmıştır.
Permisan Perde Seçkin alüminyum renk çeşitlerimiz ve/veya kumaşlarımız herhangi bir mimari stil ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Çağdaş, klasik ve modern evler/yapılar uygun bir Permisan teras kaplamasıyla donatılabilir.

Lagune
Permisan teras kaplamaları, tamamen kapatılabilen, tam entegre perdelere sahip tek rüzgara dirençli güneş koruma sistemleridir. En önemlisi, kumaş kaplama %100 su geçirmez olmasına rağmen ışığın geçişine izin verir. Bu yenilikçi ürün, siz bahçenizde veya favori restoranınızın terasında rahatlamaktayken tüm yıl boyunca dışarının tadını çıkarmanıza olanak sağlar