HONEYCOMP PERDE

Çok amaçlı ve etkili ışık engelleyici perde çözümleri arıyorsanız, sizin için honeycomb perdeler en uygun çözümdür.Honeycomb perdeler sizin istediğiniz özelliklere göre tasarlanabileceğinden, her türlü odada ve her şekildeki pecerede kullanılabilirler. Kaliteli polyester kumaşlar ısıyı kontrol etmenizi sağlar, yazın odayı serin tutarlar ve kışın ısı kaybına engel olurlar. Honeycomb perdelerde çok çeşitli şeffaflık dereceleri arasından seçim yapabilirsiniz. Doğal ışığı filtrelemeniz için size ilginç filtreleme seçenekleri veya ihtiyacnıza göre güneş ışınlarının tamamen engellenmesi gibi seçenekler sunulmaktadır. Odanızda ilginç bir efekt yaratmanız için farklı plise boyutları mevcuttur. Düzgün çalışma, çeşitli kumanda seçenekleri, sıkıştırılmış ambalaj, renk koordinasyonu özellikleri sayesinde en iyi fiyat ile en kaliteli ürüne kavuşabilirsiniz.

Honeycomb (Gözenekli) perdeler veya diğer adıyla arı kovanı perdeler, isimlerini, dikiş yerleri paralelinde sahip oldukları boş hava ceplerinden almaktadırlar. Genellikle, gözenekli perdeler odadan bakıldığında geleneksel plise perdelere benzerler. Ancak plise perdelerden farklı olarak bu perelerde en az iki tabaka kumaş kullanılır. Bunların biri odaya bakar ve diğeri dışarı bakar. Honeycomb kumaşlar çeşitli şeffaflık ve renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu da, odanızda kullanmak istediğiniz rengi seçerken size esneklik kazandırır.

Honeycomb perde tabakaları bir araya getirilmiştir. Böylece honeycomb perdeniz aşağı çekildiğinde, odayı izole etmek üzere hava cepleri oluşur. Bu perdelerdeki gözenekler, kışın odanızdaki ısı kaybını ve yazın ısı artışını önler. Ayrıca hem içerden hem de dışarıdan gelen gürültüye karşı bir engel oluştururlar. Honeycomb perdeler birçok kumaş seçeneğine sahiptir.

Hem birçok renk ve ışık filtreleme seçeneğine, hem de gözenek büyüklükleri, gözenek sayısı ve izolasyon kalitesi bakımından çeşitli seçeneklere sahiptirler. Gözenek büyüklükleri ve gözenek sayısı enerji etkinliği özelliklerini ve aynı zamanda arı kovanı perdelerinizin kalınlığını etkiler.

Gözenekler, kumaş dokuları ve kalınlıkları enerji etkinliği ve perdelerinizin ve gözenekli perdelerinizin izolasyon özelliklerine etki eder. Ayrıca pencere çözümünüzün genel görünümünü ve yarattığı genel duyguyu etkiler. Genellikle, honeycomb perdeler aşırı derecede dayanıklıdır, tüm pencere örtüleri arasında en iyi izolasyonu sağlarlar, gürültüyü azaltır ve tüm odalara zarif ve modern bir hava katarlar.