Distribütörlük:

Hollanda Verosol, Belçika Renson, Amerika Comfortex firmalarının Türkiye Distribütörüdür. Enerji tüketiminin çok olduğu ofis, hastane, rezidans ve ev için Verosol firmasının SilverScreen kumaşını Türkiye pazarına getirmiştir. SilverScreen %76 ya kadar ısı kazanımını sağlamaktadır. Aynı zamanda dünya markası olan Verosol firmasının Plise perde sistemlerini kullanmaktadır.

İthalat:

Sektörde ilk imalatçılardan olan PERMİSAN PERDE kullandığı hammaddeleri Avrupa'nın " CALCUTTA, FERRARI SOLTIS, MOTTURA, STROMMA, COPACO, SANI, HELIOSCREEN, SVENSSON, VEROSOL, HEXCEL, HOLIS, TECNOPLAST, FABER-BENTHIN, MERMET, JM " gibi son derece seçkin ve önde gelen firmalarından ithal etmektedir. Firmamız ithalat ve imalatçılığının yanı sıra muhtelif ülkelere proje bazlı sistem ihracatında da bulunmaktadır.

Sertifikalar:

Ev, ofis, konut, fabrika, gemi, yat, banka ve hastane gibi mekanlara hizmet satış öncesi ve sonrası hizmet vermekteyiz. Firma olarak ISO-9001:2008, IQ SCC-HYB, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 ,OHSAS 18001:1999 ve ISO14001:2004 sertifikalarına sahibiz.

Misyonumuz insanların zevkine göre, rahat, ferah yaşayabileceği alanlar yaratmaktır.