DIŞ CEPHE JALUZİ PERDE (BRISOLEY)

Brisoleylerimiz dış elemanları her yönden denenmiştir. Dış Cephe tekniği en uygun şekilde, platform sistemlerine entegre edilmiştir. Dıştaki revizyon kapağı sayesinde odaya veya evin dış yüeyine zarar vermeden her türlü bakım olanağını sunmaktadır. Stryrodordan yapımlı perdah taşıyıcısına sahip. Yuva cephe kaplamasının veya sıvanın ardında kayboluyor. Buna rağmen dışardan sisteme rahatça ulaşabilirsiniz. Çıkıntı yuvası, kılavuz rayları ve alt elemanlar için standart mevcut olan istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Bu kategoride de RAL-Klasik Renkler standart değildir üretimi için yüksek miktarda sipariş gereklidir.

Lameller: Lameller alüminyum taşıyıcı bandından oluşmaktadır. Her iki tarafı da 230°-300°C verniklenmiştir. Metalik yüzeye ayrıca parlak vernik uygulanmaktadır.

Avantajları:
Permisan Perde Dış jaluzi perdeler korozyona karşı sürekli dayanıklılık gösterir.
Permisan Perde Dış jaluzi perdeler renk ve parlaklık yönünden UV ışınlarına dair yüksek derecede dayanıklılık sergiler.
Permisan Perde Yüksek Dış yüzey sertliği.
Permisan Perde 7 Kuvvetine kadar rüzgara karşı dayanıklıdır.
Permisan Perde Kalıptan geçirilmiş, kalın duvar profilli toz katmanlı alüminyum yuva
Permisan Perde Kalıptan geçirilmiş kılavuz raylar
Permisan Perde Yüksek derecede fırında verniklenmiş alüminyum lameller
Permisan Perde Ünite rengi ile aynı olan ve kalıptan geçirlimiş alt parça
Permisan Perde Motor ünitenin içerisinde lamel paketinin önünde bulunmaktadır. Bu çıkıntı yuvasında yüksek kaplama olanağını sağlar.
Permisan Perde Dış jaluzilerin en önemli özelliklerden biri, yarı açılır yada tam açılır olmasıdır.
Permisan Perde Dış jaluzi perdeleri İsteğiniz konuma getirerek içerisinin ışık ayarını ayarlayabilirsiniz.Tam olarak kapandığında tam bir karanlık sağlar.
Permisan Perde Manuel Krank kolu ile açma kapama ve toplama yapılabilir.
Permisan Perde Motorlu ve uzaktan kumandalı olarak çalıştırılabilir.
Permisan Perde Bulunduğu binaya, cepheye ayrı bir dekoratif görünüm kazandırır.
Permisan Perde Ral renkleri mevcuttur.
Permisan Perde Güneş sensörü bağlayarak ışık durumuna göre lamel açıları otomatik olarak ayarlanır.

Kullanım: Kablo veya kumanda vasıtasıyla kumanda edebilirsiniz. Her iki varyant içinde yaygın bir tercih programı hizmete sunulmuştur. Elektrik ile çalışan sistemlerde her şey ayardan ibarettir. Otomatik kontrol ayarı sayesinde yokluğunuzda ya da güneş ışınlarının konumuna göre panjurlar açılır/kapanır. Kablolu kullanım. Koşul: Kaba inşaat içerisinde planlama, sağlam pencere grubu dağılımı, Çok fonksiyonlu ışık sensörleri kullanımı, düğmeyi odanın içerisine rahatça monte edebilir ve tamamının kontrolünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. En yüksek Komfor ve Güvenlik için Güneş ve Rüzgar Bekçisi Otomatik fonksiyonlu güneş ve rüzgar bekçisi. Sert rüzgarlarda dış cephe jaluzilerinizi korur ve aşırı güneş ışınlarında kapanır.

Dış Jaluzi: En önemli özelliklerden biri, yarı açılır yada tam açılır olmasıdır. İsteğiniz konuma getirerek içerisinin ışık ayarını ayarlayabilirsiniz.Tam olarak kapandığında tam bir karanlık sağlar. Manuel Krank kolu ile açma kapama ve toplama yapılabilir. Motorlu ve uzaktan kumandalı olarak çalıştırılabilir. Bulunduğu binaya, cepheye ayrı bir dekoratif görünüm kazandırır. Ral renkleri mevcuttur. Güneş sensörü bağlayarak ışık durumuna göre lamel açıları otomatik olarak ayarlanır.